V APLIKACI DOUGLAS NYNÍ ZÍSKÁTE SLEVU 20 % S KÓDEM "APPDAYS"!
Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Black Friday tipy: Pečující kosmetika

black friday tipy: pečující kosmetika

A je to tady, právě dnes je Black Friday. Chystáte se využít tento oblíbený nákupní svátek k pořízení vánočních dárků? Nebo chcete udělat radost sami sobě? Ať tak, či tak, máme pro vás tipy na pečující kosmetiku. Inspirujte se.

Skincare-product-ubranded-black-cubes-unlimited-Web-Rendition

Chystáte se využít této čím dál oblíbenější nákupní události? A víte, jak vznikla? Black Friday je původně americký „svátek“, který každý rok připadá na čtvrtý listopadový pátek. Vyznačuje se velmi výraznými slevami napříč odvětvími. Odkazuje na události z roku 1929, kdy v návaznosti na krach newyorské burzy – tzv. Černý pátek – museli obchodníci nabízet své zboží a služby za zlomek ceny, aby získali alespoň nějaké náklady zpět. Od 60. let se zároveň jedná o označení dne, kdy se v rámci předvánočních nákupů dostávají tržby obchodů z červených do černých čísel.

A nyní už slíbené nákupní tipy.

Absolue Rich Cream, Lancôme

Již po jednom týdnu používání krému na obličej z prémiové řady Absolue poznáte změnu! Pleť je díky unikátnímu komplexu aktivních látek Grand Rose Extract obnovená, viditelnost vrásek a jemných linek snížená. Kromě toho krém také posiluje kožní bariéru, sjednocuje tón pleti, zpevňuje ji, projasňuje a dodává 24hodinovou hydrataci. Specialitou tohoto krému je jeho proměnlivá textura – krémová konzistence se mění až na sérum pro lepší vstřebání a následně na hutnější texturu pro vyplnění pokožky vláhou. Třešničkou na pomyslném dortu je luxusní zlaté balení a udržitelnost produktu. Až ho vypotřebujete, stačí vám koupit náhradní náplň.

The Replenish & Lift Set, La Mer

Tento dárkový set obsahuje hned tři zázračné produkty péče o pleť. Hydratační emulze Treatment Lotion revitalizuje pleť a poskytuje jí hloubkovou hydrataci. Podporuje tak zlepšení struktury pokožky i jejího tónu. Liftingová a zpevňující krémová maska Lifting & Firming Mask pomáhá zpevnit kontury obličej a dekoltu. Závěrečným krokem této luxusní péče je krém na obličej Crème de la Mer pro hloubkovou hydrataci pokožky. Tu také regeneruje, zklidňuje a vyživuje. Kromě toho vyhlazuje póry a jemné linky. Bonusem je luxusní vánoční kosmetická taštička, ve které jsou produkty k dostání.