V APLIKACI DOUGLAS NYNÍ ZÍSKÁTE SLEVU 20 % S KÓDEM "APPDAYS"!
Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Black Friday tipy: Dekorativní kosmetika

black friday tipy: dekorativní kosmetika

Black Friday se blíží, víte už, co si pořídíte? Že ne? Nevadí! Vybírat u nás můžete z pestrého množství parfémů a pečující i dekorativní kosmetiky za speciální ceny. Využijte tohoto nákupního šílenství a pořiďte si třeba něco z dekorativky pro zkrášlení.

Makeup-product-unbranded-lipstick-tower-black-room-unlmited-Web-Rendition

Chystáte se využít této čím dál oblíbenější nákupní události? A víte, jak vznikla? Black Friday je původně americký „svátek“, který každý rok připadá na čtvrtý listopadový pátek. Vyznačuje se velmi výraznými slevami napříč odvětvími. Odkazuje na události z roku 1929, kdy v návaznosti na krach newyorské burzy – tzv. Černý pátek – museli obchodníci nabízet své zboží a služby za zlomek ceny, aby získali alespoň nějaké náklady zpět. Od 60. let se zároveň jedná o označení dne, kdy se v rámci předvánočních nákupů dostávají tržby obchodů z červených do černých čísel.

A nyní už slíbené dekorativní nákupní tipy.

Luminous Silk Foundation, Armani

Inspirací tomuto oblíbenému lehkému tekutému make-upu bylo nejjemnější hedvábí. Kromě pocitu lehkosti dodává maximální hedvábný komfort a jasný povrch pleti po celý den. Dostupný je v celé řadě odstínů včetně „půlek“, které zajistí opravdu dokonalou shodu s původní barvou. Hodí se pro všechny typy pleti.

Tatouage Couture, Yves Saint Laurent

Neuvěřitelnou výdrží se vyznačuje tekutá rtěnka Tatouage Couture s matným finišem. Supervysoká koncentrace pigmentů zajistí výraznou barvu již v jedné jediné tenké vrstvě. Rychle schne a díky lehké textuře budete mít pocit nahých rtů. Pomocí speciálního aplikátoru precizně vykreslíte tvar rtů. Zahalte své rty do sametově matného závoje díky Tatouage Couture. Vybírat můžete ze 20 nádherných odstínů.