SLEVA 20 % PŘI NÁKUPU NAD 1390 KČ A 25 % NA ADVENTNÍ KALENDÁŘE!
Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Beauty tipy celebrit

beauty tipy celebrit

 

Chcete být krásné jako hollywoodské hvězdy, mít krásnou pleť jako Miranda Kerr nebo zářivé vlasy jako Catherine Zeta-Jones? Žádný problém! Přinášíme vám jejich tajné tipy. A co je na tom nejlepší? Nebudou vás stát majlant!

 
vincentas-liskauskas-ErMkvcFla74-unsplash
 

Taky vás vždy zajímalo, co stojí za bezchybným vzhledem celebrit? Možná se budete divit, ale nejsou to náročné procedury a desítky tisíc investovaných do kosmetických produktů. Někdy stačí úplně obyčejná věc, kterou máte běžně doma.

 
paul-siewert-dnpa8k6TGRE-unsplash
 

BUJNÉ KADEŘE & MLADISTVÁ PLEŤ

Víte, jaké je tajemství zářivě lesklých vlasů Catherine Zety-Jones? Asi by vás nenapadlo – je to pivo. Právě díky němu získají oslnivý lesk. Zkuste ho aplikovat jako poslední krok po vaší běžné rutině. Ale nezapomeňte pak vlasy spláchnout ?.

Podobně jednoduchý trik stojí i za krásnou, pružnou a mladistvou pletí Mirandy Kerr. Stačí, když si po vzoru topmodelky každý den přidáte do svého jídla 3-4 lžičky kokosového oleje.

O tajemství zářivého a dokonalého make-upu se podělila i Liv Taylor. Podle ní stačí jako závěrečnou tečku použít univerzální osvěžující růžovou vodu.

SEXY POHLED

Nebo snad toužíte po uhrančivém pohledu jako Kate Moss? Natočte si řasy před nanesením oblíbené řasenky, které aplikujte dvě až tři vrstvy. Tak jednoduché to je.

A u očí ještě zůstaneme. Taky se vám občas stane, že při nanášení řasenky neudržíte pevnou ruku a řasenka se vám obtiskne i na oční víčko? Vězte, že v tom nejste samy. Děje se i to takové hvězdě, jakou je herečka Emma Watson. Její recept na odstranění je jednoduchý – stačí navlhčit vatový tamponek či „uchošťour“ a problém je vyřešen.

Máte v rukávu nějaký podobný zázračně jednoduchý kosmetický trik? Podělte se s námi!

aleksandra-rupar-Wude2F3CMss-unsplash