NEPROPÁSNĚTE AŽ 25% SLEVY NA DNY MARIANNE. K NÁKUPU NAVÍC ZÍSKÁTE KRÁSNÉ DÁRKY.

Barva roku 2021

barva roku 2021

Šedá a žlutá aneb Ultimate Gray a Illuminating. To jsou barvy roku 2021 podle Institutu Pantone, který pro každý rok vyhlašuje jednu nebo více odstínů. Ty pak určují trendy v architektuře, grafice, módě i kosmetice.

pantone-2021-vernici
Zdroj: https://www.renneritalia.com/en/pantone-2021-coatings/

Decentní šedá a výrazná žlutá tvoří perfektní kombinaci protikladů pro letošní rok. Že to nejsou zrovna „vaše“ barvy? Nevadí, nemusíte se hned oblékat do kanárkové barvy od hlavy k patě. Stačí třeba ladit do těchto barev doplňky, nebo své líčení. Ukážeme vám, že i šedá a žlutá mají místo v kosmetickém světě!

Výrazné oči

Jste rádi středem pozornosti a výrazný make-up vám není cizí? Pak se můžete vyřádit na líčení očí. A nebojte se, s šedou rozhodně nebudete tou nepopulární šedou myškou. Různé odstíny šedé až po stříbrnou z vás udělají zářící hvězdu. A žlutá je solitérem sama o sobě. Přitáhne pozornost k vašim očím a rozhodně budete nepřehlédnutelní. Vybírat můžete například z metalických monostínů Eyeshadow Metal z kolekce Douglas nebo vysoce pigmentovaných odstínů Bangin Brilliant Eyeshadow od MAC.

947040

Hravé nehty

Netroufáte si na výrazné oči? Vsaďte na barevné nehty. Jednobarevnou klasikou samozřejmě nic nezkazíte, v tomhle případě ale stojí za to si pohrát s oběma barvami najednou. Žlutá a šedá k sobě totiž skvěle pasují. Nevíte, jak na to? Začněte třeba s oblíbenou variantou jednoho jinak barevného nehtu, který naruší jednolitost – většinou je to prsteníček. Případně nechte na každé ruce dominovat jinou barvu. A pokud chcete experimentovat ještě víc, inspirujte se n internetu. Fantazii se meze nekladou. Mezi laky s dlouhotrvající výdrží a leskem patří třeba Nail Polish Timeless a Nail Polish Bold z kolekce Douglas.

Vyzkoušíte tyto méně tradiční barvy?

017476