V APLIKACI DOUGLAS NYNÍ ZÍSKÁTE SLEVU 20 % S KÓDEM "APPDEALS11"!

Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Barva roku 2020: Modrá

barva roku 2020: modrá

 

Modrá je dobrá, zpívá se v jedné známé české písničce. A Institut Pantone to potvrzuje – modrá barva v odstínu Classic Blue je totiž barvou letošního roku a žhavým trendem. Oblast kosmetiky samozřejmě nevyjímaje.

 
woman-with-blue-lips-on-body-of-water-2710063
 

Classic Blue

Jaká je barva roku 2020? Je nadčasová, elegantní, neotřelá a univerzální – lichotí téměř každému odstínu pleti. Modrá je navíc podle psychologů barvou klidu a souladu, symbolizující tradici a něhu. A i pokud jste v líčení spíše konzervativnější, bát se jí nemusíte. Ukážeme vám, že modrou můžete do líčení zakomponovat velmi vkusně a elegantně. Inspirujte se.

 

Oči

V nabídce skoro všech značek dekorativní kosmetiky najdete širokou paletu odstínů modré. Od devadesátkové klasiky, až po ty decentní tmavě modré – vybere si opravdu téměř každý. A jak s modrými stíny pracovat? Jako základ na víčko zvolte světlý neutrální odstín a teprve na něj naneste v tenké vrstvě modrou barvu. Můžete ji aplikovat i podél spodních řas. Zbytek líčení by měl být decentní, včetně nude barev na rty.

Pokud si netroufáte přímo na oční stíny, sáhněte po modré lince nebo řasence. Obojí vaše líčení krásně osvěží a dodá mu nádech jarního luxusu.

 

Nehty

Stíny jsou na vás moc odvážné, ale modrou byste i tak chtěla do svého looku zakomponovat? Ideální volbou je lak na nehty, s jejichž barvou si můžete skvěle vyhrát. Kromě klasiky – všechny nehty stejné barvy – si můžete zahrát na rebelku a modrou použít třeba jen na jeden prstík na každé ruce. Nebo si opravdu hodně vyhrát a na každý prst dát jiný odstín modré. Fantazii se meze nekladou.

 

Jen pro odvážné

Ano, modrou můžete dát i na rty! Ale pozor, sluší spíše světlejší typům s bezchybnou pletí. Myslete na to, že zbytek líčení by opět měl být decentní, aby vynikly právě rty.

Necháte se i vy letos na jaře unášet na modré vlně?

modradV80T0Fl8wF9h
nail
modre_rty