OBJEVTE BESTSELLERY ZA SKVĚLÉ CENY!

Back to School

back to school

Prázdniny už jsou téměř minulostí a ke slovu přichází nový školní rok. Udělejte si radost i něčím jiným než jen studijními potřebami a vstupte do něj stylově. Třeba s novým oblečením, doplňky nebo kosmetikou.

Makeup-product-calculator-school-1280-x-1280

Jednou přirozený look, jindy dramatický. Přesně to vám zajistí řasenka Vice Versa Mascara z kolekce Douglas. Jak je to možné? Její tajemství se skrývá v silném složení s obsahem ricinového oleje a jedinečném štětečku 2v1. Jedna jeho strana dodá vašim řasám neopakovatelný objem, díky té druhé získají definici, délku a natočení. Nechte díky Vice Versa Mascara vyniknout potenciál vašich řas.

Těšíte se, až se zase po dlouhé době uvidíte s kamarády a kamarádkami? Nebo možná i s vašimi učiteli a profesory? Zajisté vás čeká spousta vítání a olíbávání, možná dokonce i nějakého toho dojetí. Nenechte nic náhodě a zafixujte si svůj make-up díky jemné mlze ve spreji Fix Make-up od Clarins. Kromě toho, že nebudete muset své líčení během dne opravovat, bude vaše pokožka hydratovaná a zároveň chráněná proti městskému znečištění. Kompaktní balení se pohodlně vejde do batohu či kabelky, abyste mohli zafixování zopakovat. Případně se prostě jen tak osvěžit jemnou mlhou s vůní grapefruitu.

Přejeme vám úspěšný nový školní rok.