OBJEVTE BESTSELLERY ZA SKVĚLÉ CENY!

Aktuální kosmetické trendy

aktuální kosmetické trendy

 

Zajímá vás, co právě frčí v oblasti kosmetiky? Připravili jsme pro vás ty nejžhavější světové trendy. Nechte se inspirovat!

 
christopher-campbell-nEWGCi7gB8U-unsplash
 

Přirozenost

Některé trendy zmizí stejně rychle, jako se objevily. Třeba je ani nezaznamenáte. Jiné přetrvávají velmi dlouho. To je případ přirozenosti, která se prolíná celým kosmetickým světem už pár let. Od líčení – ideálně nude – přes úpravu vlasů – co nejpřirozenější barva – až třeba po obočí – co nejhustší. Umělým nehtům, prodlužovaným vlasům a řasám prostě odzvonilo.

 

Zářivá pleť

A nejen ona. Glow je dalším trendem, který také přetrvává pěknou řádku let. Začalo to rozjasněnými tvářemi a nyní se glow trend překlopil i do líčení očí nebo barvení vlasů. Ale pozor, i v tomto případě stále platí přirozené rozjasnění. Toho dosáhnete například díky lehkému make-upu či bb krému a samozřejmě rozjasňovače. Máte tohohle šikovného pomocníka ve své kosmetické taštičce?

 

Lesklé rty

Velmi populární matné rtěnky pomalu ustupují do pozadí a na výsluní se po čase opět dostávají lesky a lesklé rtěnky. Které – jak jinak – jsou velmi nenápadné a podtrhují právě přirozenou krásu. Šťavnaté rty letos prostě letí.

 

Pastelové linky a třpytky

Jednoznačným hitem letošního roku jsou pastelové, zejména pak růžové, oční linky. Nahrazují tak tvrdé a přísné černé orámování očí. Používáte linku běžně? Zkuste některou z pastelek a uvidíte tu změnu. Trendy look skvěle doplníte decentně třpytivými očními stíny v teplých barvách. Frčí hlavně béžová, tělová či světlounce zlatá.

Jak se vám líbí (nejen) letošní trendy?