V APLIKACI DOUGLAS NYNÍ ZÍSKÁTE SLEVU 20 % S KÓDEM "APPDAYS"!
Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Adventní kalendář: dárek na každý den

adventní kalendář: dárek na každý den

 

K předvánočnímu období neodmyslitelně patří i adventní kalendáře. Kouzlu postupně otvíraných políček, která v sobě skrývají drobnou radost, propadli lidé na celém světě. A také značky! Už dávno totiž neplatí, že adventní kalendář je pouze čokoládový. Můžete v něm najít třeba kávu, čaj, svíčky, ale také kosmetiku. Nechte se inspirovat!

 

Právě poslední zmíněný druh – kosmetické adventní kalendáře – se v posledních letech těší rostoucí oblibě. Není se čemu divit. Značky se doslova předhánějí nejen ve výhodnosti poměru cena-výkon, ale také v neskutečně kreativních a nádherných baleních.

Jenže jak si vybrat? V prvé řadě záleží na tom, zda preferujete kalendář pouze jedné značky, nebo se necháte kompletně překvapit jak typem produktu, tak i rozličností značek. Vybírat můžete i podle toho, zda ten, komu je kalendář určený, preferuje spíš pečující nebo dekorativní kosmetiku. Roli samozřejmě hraje také cena, hodnota obsažených produktů a v neposlední řadě i vizuální zpracování adventního kalendáře. Mnoho z nich můžete použít opakovaně pro stejný účel nebo jako vkusnou dekoraci.

 
 
Armani-Advent-CalendarXR6DLjjpnM1r9

Armani Advent Calendar

Devět miniatur ikonických vůní, pět miniatur rtěnek a lesků na rty, tekutá rtěnka Lip Maestro ve dvou odstínech a další produkty značka Giorgio Armani najdete v tomto nádherném luxusním kalendáři.

Douglas Adventní kalendář 2020

Inspirací tohoto krásného kalendáře jsou Vánoce po celém světě. Tomu odpovídá jak design, tak i obsah, v němž najdete produkty značek Starskin, One.Two.Free, Honest Beauty nebo Zoeva a dalších v hodnotě víc než 5000 korun.

douglas-kalendar
24-Days-Of-Clinique

24 Days Of Clinique

Kultovní odličovač, oblíbené hydratační produkty, 3 kroky péče o pleť a mnoho dalšího obsahuje letošní naprosto vymazlený adventní kalendář značky Clinique. Už víte, koho obdarujete tímto luxusním dárkem?