V APLIKACI DOUGLAS NYNÍ ZÍSKÁTE SLEVU 20 % S KÓDEM "APPDAYS"!
Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

8 kosmetických vychytávek pro podzimní vlasy, pleť a nehty, část 2

8 kosmetických vychytávek pro podzimní vlasy, pleť a nehty, část 2

V minulém článku jsme vám představili čtyři nejen kosmetické vychytávky, díky kterým připravíte svou pokožku, nehty i vlasy na nadcházející chladnější období. Dnes se můžete těšit na další várku praktických tipů a triků.

kobu-agency-TWIRIAizZFU-unsplash4QCVZE0U894c9

Pijte před spaním vodu

Vypití velké sklenice vody – ne minerálky nebo jiného slazeného nápoje – před spaním vám pomůže udržet pokožku hydratovanou po celou noc. Díky tomu bude ráno vaše pleť odpočinutá, svěží a zářivá. Je to snadné a nic vás to nestojí, vyzkoušejte to hned dnes.

Pečujte o své ruce

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s.

lina-trochez-ktPKyUs3Qjs-unsplash3KuFdvYj5Ug5Y
roberto-nickson-YCW4BEhKluw-unsplash

Dopřejte si relaxační koupel

Když je venku zima, není nad dlouhou koupel v horké vaně. Zahřejete se a uvolníte svaly. Pokud navíc použijete koupelové oleje s obsahem éterických olejů, dopřejete uvolnění i svojí mysli! Zní to skvěle? Nezapomínejte ale na to, že nic se nemá přehánět a časté horké koupele naopak mohou vést k vysoušení pokožky celého těla.

Rozzařte se

Dny se zkracují, vy si ale můžete svůj pocit z dovolené a opálené pokožky prodloužit. Pomůže vám s tím jak doplněk stravy betakaroten, který prodlouží výdrž vašeho přirozeného opálení, tak i šikovné samoopalovací přípravky. A nemusíte se bát, že byste skončili s oranžovými fleky, takovým produktům už dávno odzvonilo.

arturo-rivera-9J2yHuHK7Ac-unsplash