V APLIKACI DOUGLAS NYNÍ ZÍSKÁTE SLEVU 20 % S KÓDEM "APPDAYS"!
Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

8 kosmetických vychytávek pro podzimní vlasy, pleť a nehty, část 1

8 kosmetických vychytávek pro podzimní vlasy, pleť a nehty, část 1

Ještě nedávno jsme s vámi sdíleli různé letní tipy, pomalu ale nastává čas začít psát o těch podzimních. Ať už se nám to líbí, nebo ne, prázdniny právě končí a spolu s nimi odchází i horké počasí. Připravili jsme pro vás několik tipů a triků, díky kterým vaše vlasy, pokožka i nehty zůstanou i v chladných měsících v kondici. Dnes vám představíme čtyři z nich a na další čtyři se můžete těšit hned v následujícím článku.

susan-wilkinson-R_bv0S9MC8c-unsplash

Používejte hedvábný povlak na polštář

Proč? Hedvábné povlečení pomáhá minimalizovat lámání a poškození vlasů při nočním převalování. Objevují se také informace, že kromě toho zabraňuje též tvorbě vrásek, takže budete pečovat nejen o své vlasy, ale i o pokožku.

Dopřejte si spánek pro krásu

Ne nadarmo se říká „vyspat se do krásy“ nebo „do růžova“. Dostatečný a kvalitní spánek je prostě důležitý pro regeneraci našeho těla, mysli i pleti. Pokud jeho účinky chcete navíc ještě trochu podpořit, začněte používat některé z nočních sér nebo masek, které pokožku obnovují, zatímco vy spíte.

alexander-possingham-CeWNEEsHPbA-unsplashnzvpaCONnlUaV
squared-one-uYtyhKO3ygU-unsplash

Uchovávejte oční krém v lednici

Ano, nespletli jsme se, opravdu v ledničce. Uložte ho tam na noc a ráno ho na oční okolí naneste krásně vychlazený. Jeho chladivý efekt má blahodárný vliv na zmenšení a zklidnění ranních kruhů pod očima. Dalším bonusem je, že tento způsob skladování pomáhá prodloužit životnost nejen krémů, ale i dalších kosmetických produktů.

Vsaďte na sílu tea tree oleje

Trápí vás v chladných měsících pupínky? Předejděte jim díky tea tree oleji. Stačí si ho před spaním nanést na problematické partie obličeje a těla a nechat působit na mastná místa, která vysuší. Pokud máte citlivější pokožku, doporučujeme olej naředit vodou. Není vhodný pro majitele a majitelky sušší pleti.

nordwood-themes-FnOoRU-PYio-unsplash