OSLAVTE DEN ŽEN SE SLEVOU AŽ 25 % NA LANCÔME, SENSAI, CHLOÉ, STILA, BURBERRY A MNOHO DALŠÍCH

5 tipů pro letní líčení

5 tipů pro letní líčení

 

Chcete být sexy i v létě? Žádný problém! Inspirujte se našimi 5 kroky k odolnému módnímu líčení a buďte krásná a trendy i během letních dní.

 
pexels-ivan-oboleninov-2816479
 

Projasnění

Zářivá pleť je trendem už několikátou sezónu. Docílíte jí díky sjednocení – to je základem letního líčení. S tím vám pomůže primer, který vaši pokožku vyhladí. Případné drobné nedokonalosti zakryjte korektorem a poté naneste voděodolný make-up s ochranným UV faktorem. Chcete-li zářivost podpořit, sáhněte po rozjasňovači či bronzeru, ale pamatujte, že v tomto případě platí dvojnásob rčení, že méně je více.

 

Voděodolnost

Pokud chcete, aby vaše líčení vydrželo i vysoké teploty, pocení a případně i nějaký ten letní deštík, vsaďte na voděodolné varianty svých oblíbených produktů. Řasenka a make-up jsou must have!

 
yunona-uritsky-ajM1jHa0dlg-unsplash
 

Barvičky

Léto doslova vyzývá k tomu zkoušet nové odstíny či odvážnější make-up, ať už se jedná o barvu řasenky nebo rtěnky. K opálené pleti se hodí korálové či bronzové tóny, frčí ale i nestárnoucí růžová a nesmrtelná červená. Stačí si vybrat ten svůj odstíny.

 

Fixace

Výdrž líčení je dobré podpořit i závěrečnou fixací. Fixační sprej kromě toho také pomáhá eliminovat nežádoucí lesk, dodá pleti přirozený nádech a zároveň další ochrannou vrstvu.

 
nail-art-2688565_1920
 

Lakování

Nezapomínejte, že i nehty dotvářejí váš look, ať už ty na rukou nebo na nohou. Dopřejte jim proto svou pozornost a péči. Už dlouho chcete vyzkoušet ten výrazný vínový odstín, ale stále váháte? Přestaňte a vykreslete si s ním třeba méně nápadné nehty na nohou. Nebo snad máte náladu na každý nehet jinak barevný? Jděte do toho! Kdy jindy se odvázat v lakování než právě teď v létě?