OBJEVTE BESTSELLERY ZA SKVĚLÉ CENY!

5 kosmetických předsevzetí, která by neměla chybět na vašem seznamu

 

5 kosmetických předsevzetí, která by neměla chybět na vašem seznamu

Nový rok je spojován s novými začátky, a proto si lidé často dávají novoroční předsevzetí. Patříte mezi ně? Nejčastěji chtějí lidé zhubnout, změnit jídelníček, pravidelně sportovat nebo udělat změnit v pracovním životě. My jsme pro vás připravili pět předsevzetí z oblasti kosmetiky, která byste měli dodržovat nejen letos.

otoceno
 

1. Pravidelné odličování

Odličování a čistění je naprostý základ, který své pleti můžete dopřát. Přesto se občas stane, že to nevyjde. Ale řekněte – šli byste spát bez vyčištěných zubů? Asi ne, že? A s pletí je to stejné. Věnujte jí každý večer pravidelně pár minut a sami uvidíte rozdíl.

2. Pitný režim

Víte, že stav těla se odráží na pleti? Například pokud se nestravujete zrovna příkladně, dopřáváte si hodně čokolády a jídla z fast foodů, pleť vám to dá jasně najevo. To samé platí i v případě pitného režimu. Pijete málo? Pak je vaše pokožka málo hydratovaná, protože je třeba ji dodávat vláhu nejen zvenčí pomocí krémů, ale i zevnitř. Myslete na to, a i v zimních obdobích pijte dostatečně, ideálně čistou vodu.

joanna-kosinska-Ym62ahWQtjY-unsplashxCKzrwePUCyDM
 
girl-3141766_1920UXpAQHJUqR5aL
 

3. Speciální péče

Dopřejte své pleti tu správnou péči, přizpůsobte ji jejímu typu i ročnímu období. Vedle vhodného krému nezapomínejte ani na peeling či masku. Čas od času si také zajděte na kosmetiku a svěřte se do rukou odborníků. Vaší pleti to jen prospěje.

4. Čistota

Čištění je důležité nejen u samotné pleti, ale i u kosmetických pomůcek. Ruku na srdce – jak často čistíte třeba štětce nebo labutěnky? Pokud tomu moc nedáte, změňte to a zařaďte letos pravidelnou péči o pomůcky do své kosmetické rutiny. Ideální jsou speciální čisticí prostředky, pokud je nemáte po ruce, vystačíte si i s vodou a mýdlem či šamponem.

freestocks-org-fplnXE5loWo-unsplashDtiMVyh5bhrMf
 
tamara-bellis-VF75PMEdvX8-unsplashidn3s5oFNvZHd

5. Něco nového

Líbí se vám oční linky, ale nejste si jistá, že je zvládnete podle svých představ? Nebo byste ráda nosila výrazné rty, ale netroufáte si na ně? Zkuste to tento rok změnit a vyzkoušejte něco nového! Na internetu najdete spoustu návodů, jak si vyčarovat různé typy očních linek a pak už stačí jen poctivě trénovat. Nebo se objednejte k našim kolegyním do prodejen na beauty konzultaci. A rty? Začněte s něčím ne tak výrazným, zvykněte si na to a postupně přidávejte. Držíme palce!