V APLIKACI DOUGLAS NYNÍ ZÍSKÁTE SLEVU 20 % S KÓDEM "APPDAYS"!
Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

4 tipy pro pohodovější start nového dne

4 tipy pro pohodovější start nového dne

Ráno dělá den. Řídíte se oblíbeným pořekadlem a usmíváte se na svět kolem sebe od momentu, kdy otevřete oči, nebo jsou pro vás rána za trest? Pro všechny, kteří patří do druhé skupiny, jsme připravili pár tipů, jak si zpříjemnit nejen ranní vstávání, ale i celý následující den. Nechte se inspirovat.

clock-g14b0475d1_1920

Budík není nepřítel

Málokdo má to štěstí, že se dokáže v požadovaný čas vzbudit jen tak sám od sebe. Všichni ostatní jsou odkázaní na budík a pro mnohé je úhlavním nepřítelem dobré nálady. Zkuste svůj přístup změnit. Jak? Začněte jednoduše a místo hlasitého nepříjemného alarmu si nastavte nějakou melodii. Rozmrzelost ze vstávání se sníží, když vám k tomu bude hrát vaše oblíbená písnička.

Vstávejte s úsměvem

Když máte dobrou náladu, usmíváte se, aniž byste o tom věděli. Zkuste to někdy udělat naopak, přestože vám není zrovna hej, usmějte se na sebe do zrcadla. Pomůže vám to přivolat si dobrou náladu. Vážně.

Ranní osvěžení

Trpíte po ránu nedostatkem energie a nejraději byste se hned vrátili zpátky do postele? Skočte si spíš do sprchy! Ta vás krásně osvěží a probudí. Samozřejmě je potřeba trochu vystoupit z komfortní zóny a pustit si spíš studenější vodu. Kromě energie a vyplavených endorfinů také uděláte něco i pro svou pokožku a její zpevnění.

Rituál dělá ráno

K dobrému startu dne mohou přispět také rituály, ať už je to ranní káva, snídaně s partnerem, venčení čtyřnohého miláčka nebo třeba krátká rozcvička. Podobný stabilní bod vašeho dne přispívá k lepší náladě a startu do nového dne.