OBJEVTE BESTSELLERY ZA SKVĚLÉ CENY!

4 tipy, jak pečovat o řasy

4 tipy, jak pečovat o řasy

 

Krásné, husté a dlouhé řasy jsou snem snad každé ženy. Ale není to jen tak, vyžadují správnou a dlouhodobou péči. Poradíme vám, jak oslnit krásným a svůdným pohledem.

 
atikh-bana-zPFws4toKhg-unsplash
 

Důkladně odličujte

Poctivé a šetrné odlíčení každý den je naprostým základem, který svým řasám můžete poskytnou. Používejte speciální přípravky určené přímo na odlíčení očí. Jsou k řasám i očnímu okolí jemnější. Při odličování příliš netlačte a řasenku stírejte po směru růstu řas. Zabráníte tak jejich lámání.

 

Vyživujte

Bez správné výživy by to prostě nešlo. Sáhnout můžete například po výživě v podobě průhledných řasenek. Oblíbenější alternativou jsou přímo vyživující řasenky. Seženete i speciální růstová séra, která podpoří růst nových řas a zároveň zamezují jejich nadměrnému vypadávání. Kvalitu řas umí zlepšit i správně zvolené doplňky stravy.

 

Dejte si pauzu

Nechte své řasy čas od času odpočinout a volně dýchat. Uvidíte, že jim to prospěje. Pokud se necítíte dobře bez upravených řas, zvolte průhledný gel, který řasy oddělí a lehce natočí.

 

Vsaďte na kvalitu

Na líčidlech na oči se vyplatí nešetřit a vsadit na kvalitu. Vyvarujte se používání prošlých řasenek i stínů. Řasenku (si) nepůjčujte! Dodržujte doporučenou dobu otevření, většinou to bývá 3-6 měsíců. Poté ji nahraďte novou.

Vítejte, krásné řasy!