NEPROPÁSNĚTE AŽ 25% SLEVY NA DNY MARIANNE. K NÁKUPU NAVÍC ZÍSKÁTE KRÁSNÉ DÁRKY.

3 kroky ke krásně vyčištěné pleti

3 kroky ke krásně vyčištěné pleti

 

Co stojí za krásnou a zdravou pletí? Není to žádné tajemství! Stačí do své kosmetické rutiny zařadit 3 kroky, díky nimž bude vaše pleť krásnější a zářivější. Které to jsou?

 
woman-3191095_1920
 

1. Důkladné odlíčení očí

Základem péče o pleť je samotné odlíčení. Ideální je začít s očima. Použijte to, co vám vyhovuje. Někdo nedá dopustit na odličovače očí, někdo sáhne po micelární vodě, někdo po oleji. Pokud používáte voděodolné líčení, rozhodně se vyplatí zvolit speciální odličovací produkty vhodné pro voděodolnou kosmetiku.

 

2. Vyčištění pleti a odstranění nečistot

Při čištění pokračujte druhým krokem – důkladným odlíčením make-upu. A i pokud jste ho třeba nepoužili, nepřeskakujte tento krok. Pleť, speciálně pokud žijete ve větších městech, je během dne zanášena nečistotami. Nedejte jim šanci! Doporučujeme nezapomínat na čištění pleti ani po ránu, i během noci dochází k ukládání nečistot. Po pár dnech dodržování ten rozdíl určitě poznáte.

 

3. Tonizace pleti

Závěrem kosmetické rutiny použijte pleťové tonikum. To totiž pomůže uzavřít póry, aby byly odolnější vůči vniknutí nečistot, a pleť celkově dočistí. A je to!

Zdá se vám to samozřejmé? Na první pohled možná ano, ale ruku na srdce, každý občas na nějaký ten krok zapomene nebo ve spěchu vynechá. Dodržujte aspoň tyto tři body a rozdíl pocítíte. Pokud chcete své pleti dopřát ještě lepší péči, zařaďte do své rutiny například čisticí sonický kartáček Foreo a dvakrát týdně si dopřejte masku na obličej. A nezapomínejte používat samostatný ručník praný bez aviváže. I to má vliv na stav a čistotu vaší pleti.