NEPROPÁSNĚTE AŽ 25% SLEVY NA DNY MARIANNE. K NÁKUPU NAVÍC ZÍSKÁTE KRÁSNÉ DÁRKY.

29. července: Oslavte den rtěnek!

29. července: oslavte den rtěnek

Den rtěnek doslova klepe na dveře. Letos připadá tento ženami oblíbený svátek na čtvrtek 29. července. A jak jinak ho oslavit než právě svůdnými barevnými rty? Nechte se inspirovat naším výběrem!

makeup-beautyvisual-red-lipstick-0422-1280-x-1280

Rouge Pur Couture The Slim Lipstick, Yves Saint Laurent

Nejikoničtější rty? Přece ty rudé! Krásně a precizně vám je vykreslí třeba super-tenká hranatá rtěnka z dílny YSL. Pyšní se ultra silným pigmentem a dlouhou výdrží. Třešničkou na dortu je matný finiš a luxusní balení. Speciální hranatý tvar usnadňuje její aplikaci.

Mad Matte Lipstick, Douglas

Milujete matné rtěnky, ale na rudou si netroufáte? Nevadí, zkuste Mad Matte Lipstick od Douglasu v některém z nude či růžových odstínů. Díky obsahu arganového oleje, vitaminu E a extraktu z aglianica jsou rty i navzdory matnému finiši krásně hydratované.

Makeup-product-ubranded-lipstick-heads-different-colors-purple-background-editorial-unlimited-Web-Rendition

Velour Liquid Lipstick, Jeffree Star Cosmetics

Tekutá matná rtěnka? Proč ne? Vyzkoušejte třeba odstín Strawberry Crush od značky Jeffree Star Cosmetics. Má neskutečnou výdrž a je 100% veganská! Před aplikací tekutých rtěnek doporučujeme rty ošetřit jemným peelingem, aby byly krásně hladké a rtěnka na nich lépe držela.

Liquid Lipstick Love, Honest Beauty

Tato tekutá rtěnka působí na rty jako balzám – zklidňuje a hydratuje je díky obsahu směsi avokádového oleje a kyseliny hyaluronové. Toto složení má kromě boje se suchými rty na svědomí i maximální pigmentaci.

Makeup-texture-pink-red-lipstick-streaks-1222-1280-x-1280