V APLIKACI DOUGLAS NYNÍ ZÍSKÁTE SLEVU 20 % S KÓDEM "APPDAYS"!
Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

22. dubna: Oslavte Den Země

22. dubna: oslavte den země

Čtvrtek 22. dubna patří Zemi, respektive jejímu svátku. Den Země se slaví od roku 1970 po celém světě s myšlenkou na podporu ochrany životního prostředí. Oslavte ho s přírodními kosmetickými produkty!

Earth-day-2021-social-post-quote-1080x1080-Original-File

My v Douglas se k této iniciativě rádi připojíme, protože i nám a našim značkám záleží na našem okolí. Vybrali jsme pro vás 4 kosmetické vychytávky, které jsou vyráběny udržitelně nebo jsou certifikované jako přírodní a organické.

025289NfmKcTrMGrSdB

Birch Ritual Scrub Soap, Björk & Berries

Tělové mýdlo? Ano! Je vyrobené na bázi rostlin s obsahem šípku a přírodní kyseliny salicylové pocházející z vrbové kůry. A co v něm naopak nenajdete? Amoniak, ftaláty, mikroplasty, parabeny, silikony či konzervační látky. Prostě krásný zástupce clean beauty. Pokožka je po použití tohoto mýdla nejen čistší, ale jemná, hladká a vyživená.


Avocado Oil, Melvita

Tento avokádový pleťový olej je 100% přírodní a organický, na což má dokonce i certifikaci. Hodí se pro suchou či jemnou pokožku, kterou zjemňuje a přináší jí pocit pohodlí. Avokádový olej působí proti stárnutí a dovede účinně předcházet nepopulárním striím.

497501

340717

Cucumber Gel Mask, Peter Thomas Roth

Tato příjemná hydratační maska na obličej a oční okolí v podobě gelu je doslova zázrakem pro suchou a podrážděnou pleť. Tu totiž krásně zklidňuje, a především hydratuje. Kromě toho má detoxikační a antioxidační účinky. Kombinuje v sobě účinné složky okurky, papáji, heřmánku či aloe vera. Je ideální po slunění či depilaci, prostě po čemkoliv, co pleť podráždilo. Naneste tenkou vrstvu na vyčištěný a suchý obličej, nechte působit 10 minut a poté opláchněte.


Přírodní dánská sůl, Ecooking

Používáte tělový peeling? Pak byste měli vyzkoušet tuto 100% organickou, přírodní mořskou sůl pocházející z dánského fjordu Mariager. Sůl obsahuje mořské řasy, které byly usušeny a poté znovu vloženy do vody pro lepší absorpci soli. Díky tomu se pyšní obsahem vitaminů a minerálů, jako je vápník, magnezium a další. Používat ji můžete jako tělový peeling, na chodidla, na ruce, do lázně a dokonce i na vaření. A jak na hedvábný peeling na obličej? Ke 3 lžicím této soli přidejte čajovou lžičku kypřicího prášku do pečiva a kapku oleje.

028469