NEPROPÁSNĚTE AŽ 25% SLEVY NA DNY MARIANNE. K NÁKUPU NAVÍC ZÍSKÁTE KRÁSNÉ DÁRKY.

2021: Do nového roku s kosmetickým předsevzetím

2021: do nového roku s kosmetickým předsevzetím

 

Nový rok je pro mnoho z nás signálem k bilancování a zároveň obdobím zamýšlení se nad novým, lepším já. Právě proto si mnoho lidí s příchodem nového roku dává tzv. novoroční předsevzetí. Někdo chce přestat kouřit, jiný víc šetřit, další sportovat, zhubnout či si plnit své sny. Jak jste na tom vy, dáváte si novoroční předsevzetí? A patří mezi ně i ta kosmetická? Nejsou sice zrovna nejčastější, ale rozhodně byste jim měli věnovat pozornost.

 
danielle-macinnes-IuLgi9PWETU-unsplash-1
 

Pravidelná péče

Po krásné a zdravé pleti, vlasech či nehtech touží snad každý. Ale i v tomto případě platí, že nic není zadarmo. Stejně jako svaly nezískáte bez cvičení, ani hladké a mladistvé pleti nedocílíte bez pravidelné péče a těch správných produktů. Kosmetiku vybírejte vždy podle typu pleti či vlasů, ne podle toho, co je zrovna v akci nebo podle líbivého obalu. Přestaňte se odbývat, investujte do sebe samých a pečujte o sebe pravidelně a s láskou.

 

Bez odlíčení ani ránu

Opakujeme to pořád – klíčem ke krásné pleti je odličování a čištění. Kdyby nic jiného, tak tuhle základní péči své pokožce věnujte, i kdyby trakaře padaly. A přitom to nemusí být nic náročného – ani časově, ani co se týká použitých přípravků. Vždy odličte make-up, rtěnku i řasenku, bez toho to prostě nejde. A pokud máte možnost, použijte čisticí gel nebo podobný produkt a následně tonikum. A nezapomínejte svou pokožku opečovat i ráno, stačí opravdu jen pár minutek. Výsledky uvidíte sami.

 

Odvažte se

Tajně pokukujete po výrazných rtěnkách? Toužíte už delší dobu naučit se dokonalé kouřové líčení? Říkáte si, že už musíte do své kosmetické rutiny zařadit pravidelné používání pleťových masek? Ať tak či tak, seberte odvahu a změňte to! Vyzkoušejte letos to, po čem kosmetická část vašeho srdce prahne. Inspiraci můžete najít jak na našich stránkách, tak u našich kolegyň (až se obchody otevřou) nebo na internetu. Odvažte se odvázat a zkoušet nové věci.

Držíme vám palce, aby vám předsevzetí vydržela nejen v lednu, kdy je každý namotivovaný k novým a lepším začátkům, ale během celého roku 2021.