NEPROPÁSNĚTE AŽ 25% SLEVY NA DNY MARIANNE. K NÁKUPU NAVÍC ZÍSKÁTE KRÁSNÉ DÁRKY.

10 vychytávek pro podzimní vlasy, pleť a nehty – část 2

10 vychytávek pro podzimní vlasy, pleť a nehty - část 2

Slíbené pokračování tipů a triků, díky kterým si na vás podzim nepřijde, je tady. Představujeme vám dalších pět vychytávek, jež vaší pokožce a vlasům pomůžou zvládnout chladnější počasí. Užijte si podzim naplno bez nepříznivého vlivu na vaši krásu.

pexels-andrea-piacquadio-3776554

Objevte kouzlo Tea Tree oleje

Trápí vás v chladných měsících nepříjemné vyrážky? Předcházejte jejich vzniku díky Tea Tree oleji. Na problematické partie obličeje a těla aplikujte olej před spaním. Má aseptické účinky a pomáhá šetrně vysušit mastná místa. Nezapomeňte ho před použitím naředit, standardně se doporučuje 1:10 (olej : voda). 

Dopřejte si koupel

Když je venku chladno, není nad dlouhou koupel v horké vaně. Kromě prohřátí organismu je skvělým bonusem i relaxace pro vaši mysl. To můžete podpořit volbou vhodné přísady do koupele s různými vlastnostmi (uvolnění, revitalizace apod.), ať už sáhnete po pěně nebo třeba esenciálním oleji. Nezapomeňte do své pečující rutiny voňavou koupel čas od času zařadit.

Nebojte se zazářit

Letní dny jsou minulostí a opálená, zářivá pokožka je ta tam. Tak to ale přece být nemusí! Připomeňte si dovolenou nejen u moře díky samoopalovacím přípravkům. Kromě letních vzpomínek vám přinesou také řádnou dávku hydratace a výživy.

Pijte vodu před spaním

Věděli jste, že když před spaním vypijete velkou sklenici vody, přispějete k tomu, že vaše pokožka bude hydratovaná po celou noc? Proč byste to měli dělat? Vyhnete se tak ranní opuchlé tváři, která je často způsobená právě dehydratovanou pletí. Je to snadné a téměř nic vás to nestojí.

Pečujte o své ruce

Chladné počasí a nadměrné mytí rukou vede k jejich vysušování, a to pro jejich kondici není zrovna ideální kombinace. Dopřejte jim proto pořádnou péči v podobě peelingu a masky alespoň jednou za dva týdny. Určitě také pomůže, když běžné mýdlo vyměníte za hydratační a zvolíte hutnější, vyživující krém na ruce. A klidně zvyšte frekvenci aplikace, aby vaše ruce byly stále hebké a jemné.

Už víte, jakou péči si během letošního podzimu dopřejete?