V APLIKACI DOUGLAS NYNÍ ZÍSKÁTE SLEVU 20 % S KÓDEM "APPDAYS"!
Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

10 vychytávek pro podzimní vlasy, pleť a nehty – část 1

10 vychytávek pro podzimní vlasy, pleť a nehty - část 1

Podzim s sebou přináší nejen krásné barvy a mlhavá rána, ale bohužel i pozvolna se objevující obtíže s krásou jako je suchá pleť, popraskané rty nebo vlasy se sílícím sklonem k lámání. Dobrou zprávou je, že existuje však řada jednoduchých způsobů, jak vlasy a pokožku před důsledky podzimního sychravého počasí ochránit. Inspirujte se pěti z nich, další pětici vám představíme již brzy.

pexels-andrea-piacquadio-3776553

Ustelte si na hedvábí

Bláznivý trik? Ne! Začněte používat hedvábný povlak na polštář a sami pocítíte změnu. Tenhle zcela jednoduchý a zároveň vysoce účinný tip pomáhá zabránit lámání a poškození vlasů při nočním převalování. Zároveň se o něm tvrdí, že zabraňuje tvorbě nových vrásek, takže tím vlastně zabijete dvě mouchy jednou ranou ?.

Vyspěte se do krásy

Cítíte, že je vaše pleť vysušená a unavená? Dopřejte jí pořádnou dávku hydratace díky nočnímu séru. Vyberte si svého kosmetické oblíbence, naneste ho důkladně vyčištěnou pokožku a jděte spát. Vy budete nabírat síly, sérum bude účinkovat a pleť regenerovat.

Zahalte svou hřívu do regenerační masky

Namáháte své vlasy barvením či odbarvováním? Byly během léta příliš vystaveny slunci nebo mají sklony ke krepatění? Vsaďte na noční ošetřující masku. Princip je stejný jako u nočního séra – masku aplikujete na suché vlasy večer před spaním, necháte ji přes noc účinkovat a už ráno poznáte ten rozdíl.  

Hýčkejte své rty

Nezapomínejte ani na péči o rty, které jsou často opomíjené. V chladnějším počasí totiž často pouhý běžný balzám nestačí. Zařaďte do své rutiny jemný peeling určený speciálně na rty, zbavte je suchých šupinek a následně naneste bohatou vrstvu vyživujícího balzámu na rty. Skvělou volbou zejména na noc jsou i stále oblíbenější oleje.

Vychlaďte oční krém

Ano, čtete správně. Uložte svůj oční krém na noc do lednice a ráno jej naneste vychlazený. Proč? Chladivý efekt zmenší otoky a účinněji zklidní ranní váčky pod očima. Uložením v ledničce také pomáháte prodloužit životnost vašeho (pravděpodobně velmi drahého) produktu.

Na dalších pět vychytávek se můžete těšit již koncem září. A podzim si na vás nepřijde.