OBJEVTE BESTSELLERY ZA SKVĚLÉ CENY!

10 podzimních make-up trendů, část 2

10 podzimních make-up trendů

Část 2

Ve druhém díle našeho podzimního make-up speciálu vám představíme dalších pět typů líčení, se kterými v nadcházejících měsících nešlápnete vedle.

Snimek-obrazovky-2022-09-15-142812

Kočičí oči

Tekuté linky jsou vhodné po celý rok a na podzim vypadají úžasně v kombinaci s přírodní rtěnkou, nebo naopak s výraznými rty. Specifický tvar kočičích očí se hodí jak pro denní nošení, tak i pro večerní příležitosti.

Olivové kouřovky

Jedinečná variace na tradiční kouřové oči, která kombinuje tři stíny v zemitých barvách, vnáší do hry prvek podzimních barev. Lesní zelená, rezavá a zlatá se dobře kombinují a vytvářejí živý a jedinečný look.

Řízná vínová

K podzimnímu období naprosto neoddělitelně patří oblíbená vínová barva, a to v jakémkoli odstínu. Prozářená pleť, rty v barvě zralých bobulí a výrazná oční linka. Přesně tenhle look přináší pocit podzimu.

Růžová nad zlato

Monochromatické líčení s růžovo-zlatými víčky i rty přináší teplé podzimní tóny. Decentní linky kolem očí zdůrazňují jejich tvar a barvu, aniž by byly příliš výrazné a dramatické.

Výrazné rty

Červené rty vám okamžitě zlepší náladu i look, navíc bez nějaké velké námahy. Ve spojení s výrazným obočím, trochou řasenky a rozjasňovače se hodí na běžné denní nošení i večerní příležitosti.