NEPROPÁSNĚTE AŽ 25% SLEVY NA DNY MARIANNE. K NÁKUPU NAVÍC ZÍSKÁTE KRÁSNÉ DÁRKY.

10 podzimních make-up trendů, část 1

10 podzimních make-up trendů

Část 1

Ať už jde o výrazné rty, husté obočí nebo oční linky ostré jako břitva, nadcházející podzimní období je jako stvořené pro to, abychom se nebáli různorodých looků, od jednoduchých až po sofistikované. Potrpíte si na přirozenost a vystačíte si s řasenkou a trochou tvářenky, nebo nedáte dopustit na detailní kouřovky v 10 krocích? Ať už vyznáváte jakýkoliv styl líčení, během následujících měsíců můžete vyzkoušet, cokoli vás napadne, aniž byste šlápli vedle. Ve dvoudílném článku vám představíme ty nejžhavější trendy letošního podzimu.

Makeup-beautyvisual-fall-green-hands-062024-Web-Rendition

Vícebarevná víčka

Chcete se blýsknout kreativním líčením očí? Vsaďte na kombinaci více očních stínů, ideálně alespoň tří svých oblíbených barev. Není to ale žádné předepsané pravidlo, tímto počtem se nemusíte nechat omezovat. Fantazii se totiž žádné meze nekladou.

Přirozená krása

Svěží jakoby orosená pleť s lesklými rty a precizně vyčesaným obočím je perfektní volbou pro nadcházející období, pokud toužíte po přirozenějším líčení. Pleť je prozářená a rysy jemně zvýrazněné.

Smaragdové rámování

Orámujte oči stínem v barvě zeleného smaragdu. Podbarvené spodní linie řas tento look posouvá na vyšší úroveň a zářivá pleť spolu s jemnými rty výrazné oči jen podtrhují.

Fialové kouřovky

Živé, syté fialové barvy stínů vytvářejí kouřový look, který vyniká nad ostatní. Ve spojení s jemnou pletí a přirozenými rty k sobě oči přitáhnou veškerou pozornost. Navíc tohle líčení vypadá krásně s jakoukoli paletou podzimního oblečení.

Kovový nádech

Metalická stříbrná víčka, spousta řasenky a nahé rty jsou přesně to, co na podzim frčí. Pokud máte navíc kreativní náladu, pohrajte si s linkami a zvýrazněte víčka černou čárou nad ohybem oka.