Svátek zamilovaných bude už tento týden a vy ještě nemáte dárek? Žádný strach, i na poslední chvíli seženete něco, co udělá vaší druhé polovičce radost.
Na obličej pravidelně nanášíte nejlepší vyživující séra a řešíte každou vrásku. Ale to, jak o sebe pečujete, úplně stejně prozradí vaše ruce a nohy. Přinášíme odpovědi na 7 nejčastějších otázek.
Celý den v práci a pak další směna doma, protože kdo by dokázal v klidu sedět a číst si, když je dřez plný nádobí a koš na prádlo přetéká? Není divu, že jsme vyčerpaní. Přitom odpočinek je pro naše tělo i hlavu zcela zásadní. Jak si tedy konečně pořádně odpočinout?
Čtete etikety? Zkoumáte složení kosmetiky a hledáte co možná nejvíc přírodní produkty? Poradíme vám, jak se vyznat v bio certifikátech.
Pro někoho jde o americký výmysl, kvůli kterému všude visí srdíčka a růže, pro jiné jde o skvělou příležitost obdarovat milovaného člověka. Svátek svatého Valentýna. Máme pro vás tipy, jak ho příjemně oslavit.
Vytvořit dokonalý parfém je jako složit symfonii pro celý orchestr. Rozhodně nejde o nic jednoduchého. Jednotlivé tóny spolu musí ladit a žádný nesmí být příliš výrazný a přebíjet ostatní.
Kdo by někdy neslyšel větu: „Oh, ty vypadáš ale unaveně! Jsi v pořádku?“ Oteklé oči, či tmavé kruhy pod očima odrážejí stav Vaší mysli, životní styl, únavu, či stres. Jak se zbavit kruhů pod očima a jak je zamaskovat se dozvíte v tomto článku od SOS-Beauty rádce.
Tagy: Beauty SOS, Oči
Rozšířené póry, černé tečky a pupínky dnes a denně trápí mnoho mužů a více jak polovinu žen. Problematická pleť nás nedoprovází jen v době dospívání, nýbrž i v pozdějším věku. Jaké jsou příčiny, jak na černé tečky a jak o takovou pleť pečovat se dozvíte v SOS-Beauty poradně.
Tagy: Beauty SOS, Pleť
Pro některé příležitostné zčervenání obličeje není překážkou, pro jiné jsou červený nos, tváře a brada každodenním chlebem. Jde o nepříjemný kosmetický problém, který bývá doprovázen svěděním, pálením, pocitem pnutí, či horka. To může mít za následek neklid, popřípadě dokonce stres a snížené sebevědomí. S červenými skvrnami na obličeji, stejně jako po těle se potýká v průměru čtyřicet milionů lidí po celém světě.
Tagy: Beauty SOS, Pleť
Krásná pleť až do pokročilého věku, to je sen všech žen i mužů. Čas se ale zastavit nedá a vrásky pod očima, stejně jako ty na čele jsou jeho přirozeným doprovodem. Douglas SOS-Beauty rádce Vám poskytne typy a triky, jak příchod a prohlubování vrásek zpomalit.
Každá žena to zná. Chcete si nechat narůst dlouhé vlasy, ale roztřepené konečky Vás donutí jít ke kadeřnici a vlasy si nechat zkrátit. Do měsíce si to začnete vyčítat a zase přemýšlet nad tím, jak nad poškozenými vlasy tentokrát vyzrát? V článku najdete pár triků, co na roztřepené konečky pomáhá a jak se jim dá předcházet
Tagy: Beauty SOS, Vlasy
Každá žena, co kdy trpěla, či trpí celulitidou, zná ten pocit, když si má obléknout plavky a ukázat světu nehezké dolíčky na zadku či na stehnech. Období vysokých teplot je pro dámy s nedokonalým pozadím spíše hrou na schovávanou, než bezstarostným vychutnáváním slunečních paprsků. Ale jak se zbavit celulitidy na zadku a na stehnech? Stačí upravit jídelníček, dodržovat pitný režim, pravidelně masírovat postižená místa a cvičit.
S lesklou pletí bojují nejen dospívající, ale i mnoho již dospělých žen a mužů. Často je mastná pleť milně spojována s nedostatečnou hygienou, což může vést až ke sníženému sebevědomí. Ve skutečnosti ale jde o nedokonalou regulaci tvorby mazu. Naštěstí existuje několik osvědčených typů a triků, jak na mastnou pleť, aby zářila svěžestí po celý den.
Tagy: Beauty SOS, Pleť
Mnoho žen to zná - při odchodu z domu jsou vlasy čerstvě umyté a vypadají svěže a při odpoledním návratu už jsou bez objemu, od kořínků mastné a zplihlé. Rychle se mastící vlasy nejsou ojedinělý problém a jsou často chybně spojovány s nedostatečnou hygienou. V následujícím článku jsme si pro Vás připravili typy na produkty a různé triky, které pomáhají na mastné vlasy.
Tagy: Beauty SOS, Vlasy
Pro mnohé není suchá kůže jen sezónní záležitostí, nýbrž každodenní starostí. Drsná, popraskaná, pnoucí a svědivá pokožka je příznakem narušené kožní bariéry, což může přinášet i jiná zdravotní rizika. Pojďme se proto podívat na praktické rady a typy, jak o suchou pokožku pečovat.
Tagy: Beauty SOS, Pleť
Stařecké skvrny již nejsou projevem jen zralé pleti. Stále častěji se s pigmentací pokožky můžeme setkat i u mladých lidí. Jak vznikají, jak je zamaskovat a jak odstranit pigmentové skvrny na obličeji Vám poradí Váš SOS-Beauty rádce.
Tagy: Beauty SOS, Pleť