Přihlašte se k newsletteru

 

Bitte geben Sie eine gültige eMail-Adresse ein.
Nejen váš domov volá po zimě po jarním úklidu. I vaše tělo vám bude vděčné, když se o něj postaráte a pořádně ho vyčistíte. A to zevnitř. Jaké potraviny jsou pro jarní detox jako stvořené?
Tagy: lifestyle, food, detox
Jste ženou a my v Douglas oslavujeme vaši krásu. A tak se můžete těšit na slevu 25 % na značky Lancôme, Giorgio Armani a Yves Saint Laurent. K tomu ještě přidáme tři jarní looky, se kterými budete neodolatelná.
Čisticí řada od Douglas Clear Focus obsahuje celou řadu látek, díky kterým se pupínky stanou minulostí. Vyzkoušela jsem to na vlastní kůži. A nemůžu si stěžovat. Základní složkou produktů řady Clear Focus je tea tree olejíček, asi nejzásadnější ingredience při boji s akné a nedokonalostmi pleti. Má totiž úžasné antiseptické a antimikrobiální vlastnosti.
Svátek zamilovaných bude už tento týden a vy ještě nemáte dárek? Žádný strach, i na poslední chvíli seženete něco, co udělá vaší druhé polovičce radost.
Na obličej pravidelně nanášíte nejlepší vyživující séra a řešíte každou vrásku. Ale to, jak o sebe pečujete, úplně stejně prozradí vaše ruce a nohy. Přinášíme odpovědi na 7 nejčastějších otázek.
Celý den v práci a pak další směna doma, protože kdo by dokázal v klidu sedět a číst si, když je dřez plný nádobí a koš na prádlo přetéká? Není divu, že jsme vyčerpaní. Přitom odpočinek je pro naše tělo i hlavu zcela zásadní. Jak si tedy konečně pořádně odpočinout?
Čtete etikety? Zkoumáte složení kosmetiky a hledáte co možná nejvíc přírodní produkty? Poradíme vám, jak se vyznat v bio certifikátech.
Pro někoho jde o americký výmysl, kvůli kterému všude visí srdíčka a růže, pro jiné jde o skvělou příležitost obdarovat milovaného člověka. Svátek svatého Valentýna. Máme pro vás tipy, jak ho příjemně oslavit.
Vytvořit dokonalý parfém je jako složit symfonii pro celý orchestr. Rozhodně nejde o nic jednoduchého. Jednotlivé tóny spolu musí ladit a žádný nesmí být příliš výrazný a přebíjet ostatní.
Kdo by někdy neslyšel větu: „Oh, ty vypadáš ale unaveně! Jsi v pořádku?“ Oteklé oči, či tmavé kruhy pod očima odrážejí stav Vaší mysli, životní styl, únavu, či stres. Jak se zbavit kruhů pod očima a jak je zamaskovat se dozvíte v tomto článku od SOS-Beauty rádce.
Tagy: Beauty SOS, Oči
Rozšířené póry, černé tečky a pupínky dnes a denně trápí mnoho mužů a více jak polovinu žen. Problematická pleť nás nedoprovází jen v době dospívání, nýbrž i v pozdějším věku. Jaké jsou příčiny, jak na černé tečky a jak o takovou pleť pečovat se dozvíte v SOS-Beauty poradně.
Tagy: Beauty SOS, Pleť
Pro některé příležitostné zčervenání obličeje není překážkou, pro jiné jsou červený nos, tváře a brada každodenním chlebem. Jde o nepříjemný kosmetický problém, který bývá doprovázen svěděním, pálením, pocitem pnutí, či horka. To může mít za následek neklid, popřípadě dokonce stres a snížené sebevědomí. S červenými skvrnami na obličeji, stejně jako po těle se potýká v průměru čtyřicet milionů lidí po celém světě.
Tagy: Beauty SOS, Pleť
Krásná pleť až do pokročilého věku, to je sen všech žen i mužů. Čas se ale zastavit nedá a vrásky pod očima, stejně jako ty na čele jsou jeho přirozeným doprovodem. Douglas SOS-Beauty rádce Vám poskytne typy a triky, jak příchod a prohlubování vrásek zpomalit.
Každá žena to zná. Chcete si nechat narůst dlouhé vlasy, ale roztřepené konečky Vás donutí jít ke kadeřnici a vlasy si nechat zkrátit. Do měsíce si to začnete vyčítat a zase přemýšlet nad tím, jak nad poškozenými vlasy tentokrát vyzrát? V článku najdete pár triků, co na roztřepené konečky pomáhá a jak se jim dá předcházet
Tagy: Beauty SOS, Vlasy
Každá žena, co kdy trpěla, či trpí celulitidou, zná ten pocit, když si má obléknout plavky a ukázat světu nehezké dolíčky na zadku či na stehnech. Období vysokých teplot je pro dámy s nedokonalým pozadím spíše hrou na schovávanou, než bezstarostným vychutnáváním slunečních paprsků. Ale jak se zbavit celulitidy na zadku a na stehnech? Stačí upravit jídelníček, dodržovat pitný režim, pravidelně masírovat postižená místa a cvičit.
S lesklou pletí bojují nejen dospívající, ale i mnoho již dospělých žen a mužů. Často je mastná pleť milně spojována s nedostatečnou hygienou, což může vést až ke sníženému sebevědomí. Ve skutečnosti ale jde o nedokonalou regulaci tvorby mazu. Naštěstí existuje několik osvědčených typů a triků, jak na mastnou pleť, aby zářila svěžestí po celý den.
Tagy: Beauty SOS, Pleť
Mnoho žen to zná - při odchodu z domu jsou vlasy čerstvě umyté a vypadají svěže a při odpoledním návratu už jsou bez objemu, od kořínků mastné a zplihlé. Rychle se mastící vlasy nejsou ojedinělý problém a jsou často chybně spojovány s nedostatečnou hygienou. V následujícím článku jsme si pro Vás připravili typy na produkty a různé triky, které pomáhají na mastné vlasy.
Tagy: Beauty SOS, Vlasy
Pro mnohé není suchá kůže jen sezónní záležitostí, nýbrž každodenní starostí. Drsná, popraskaná, pnoucí a svědivá pokožka je příznakem narušené kožní bariéry, což může přinášet i jiná zdravotní rizika. Pojďme se proto podívat na praktické rady a typy, jak o suchou pokožku pečovat.
Tagy: Beauty SOS, Pleť
Stařecké skvrny již nejsou projevem jen zralé pleti. Stále častěji se s pigmentací pokožky můžeme setkat i u mladých lidí. Jak vznikají, jak je zamaskovat a jak odstranit pigmentové skvrny na obličeji Vám poradí Váš SOS-Beauty rádce.
Tagy: Beauty SOS, Pleť