SLEVA 25 % NA VŠE V APLIKACI DOUGLAS PŘI NÁKUPU NAD 2999 KČ. PO ZADÁNÍ KÓDU "APP25"

Ermenegildo Zegna
Ermenegildo Zegna

Ermenegildo Zegna je jednou z nejlepších značek ve světě módy. Stejně jako elegantní, na míru šité obleky světově proslulé značky, její vznešené parfémy perfektně ladí se vzhledem a náturou nositele těchto obleků. Muži, kteří hledají luxus, ho zde rozhodně najdou. 

Ermenegildo Zegna

(0)
Zavřít filtry
Zrušit všechny filtry

Nenalezeny žádné produkty odpovídající všem kritériím.

Ermenegildo Zegna: Vůně se špetkou italského temperamentu

Italská značka Ermenegildo Zegna obléká muže do luxusních pánských obleků už více než sto let. Příběh rodinné firmy se začal psát v roce 1910. V severoitalském městečku Trivero tehdy sotva 18letý Ermenegildo Zegna otevřel tkalcovnu vlny s jedinou vizí – vyrábět ty nejkrásnější látky na světě a přispět k rozkvětu rodného města. Ermenegildo Zegna se tak s rostoucím úspěchem zasloužil nejen o světový věhlas italských látek, ale také o stavbu školy nebo nemocnice ve svém rodném městě. 

Během 20. století pak Ermenegildo Zegna proměnil malou tkalcovnu v módní impérium, které udává trendy na poli pánské módy dodnes. Značka se stala synonymem luxusu a po celém světě má více než 500 butiků, ve kterých nabízí vše, co moderní muž potřebuje. Od prvotřídních pánských obleků, kvalitní obuvi a stylových módních doplňků až po výjimečné pánské vůně, které jsou pomyslnou tečkou za jedinečným stylem každého muže.

Neobyčejné vůně pro výjimečné muže

První parfém pro muže Ermenegildo Zegna se zrodil v rukou předních světových parfémářů v roce 2003. Od té doby spatřilo světlo parfémářského světa několik dalších pánských vůní, které jsou výjimečné po všech stránkách. Stejně jako obleky Ermenegildo Zegna. 

Ermenegildo Zegna na Douglas.cz

Vůně jsou na míru ušité těm nejnáročnějším mužům. Jsou ukryté v moderních skleněných flakónech, složené z prvotřídních vonných esencí a nesou v sobě kousek Itálie. V některých hraje hlavní roli jemný cypřiš, v jiných zase svěží bergamot nebo opojné neroli. Každá z nich však dokonale podtrhne charisma a vzhled úspěšného muže. Objevte tu pravou vůni Ermenegildo Zegna na Douglas.cz a doveďte svůj styl k dokonalosti.

Zobrazit více Zobrazit méně