• 2 vzorky zdarma
  Ke každé Vaší objednávce obdržíte 2 vzorky dle Vašeho výběru zdarma
 • Doprava zdarma nad 2.200 Kč
  U objednávky v hodnotě nad 2.200 Kč dodáváme zboží zdarma
 • Zdarma dárkové balení
  Vyberte si k luxusnímu dárkovému balení vhodné přáníčko zdarma
 • Pouze originální produkty
  Platit můžete buď kartou VISA nebo Mastercard

Omezit výsledky
Cena
-
Oblíbené u jiných zákazníků

Zurück 1 2 3 4

Profesionální vlasová kosmetika versus „ta běžná“

Možná jste si povšimli, že kadeřnice v salonech na Vaše vlasy používají obyčejně vyhlížející tubičky prostých barev, až se Vám do mysli vkrade škodolibá myšlenka, aha, chtějí zvýšit zisky, tak používají co nejlevnější přípravky! Nenechte se zmást. Když přijde na profesionální vlasovou kosmetiku, pod šedým kožíškem se obvykle skrývají pravé princezny. Profesionálové nepotřebují balit vlasovou kosmetiku do zářivých obalů, důležitý je pro ně obsah. A ten bývá doslova „nabušen“ vitamíny, proteiny a minerály. Obecně platí, čím levnější produkt, tím vyšší obsah vody – a tím pádem menší obsah prospěšných a vyživujících látek. Ovšem neházejme levnější přípravky na vlasy do jednoho pytle… Vždy se vyplatí konzultace s odborníky.

Kosmetika na vlasy, která léčí a napravuje

Právě odborníci stojí v pozadí našeho internetového obchodu Douglas.cz, a díky tomu se můžete na naši nabídku spolehnout. Do profesionální vlasové kosmetiky se vyplatí investovat zejména tehdy, trápí-li Vás poškozené vlasy. Cenově příznivou kúru představuje Protein Repair Mask nebo 7 Wonder Oil Treatment naší vlastní značky Douglas, který dodá lesk suchým vlasům a pomůže předejít roztřepeným konečkům. Hned několik pečujících přípravků na vlasy nabízí prověřená firma Collistar. Chcete-li předejít stárnutí vlasů a omladit jejich celkový vzhled, doporučujeme luxusní masku Caviar Moisture od Alterny. Její speciální technologie Color Hold chrání barvu a obnovuje strukturu namáhaných vlasů.

Vlasová kosmetika pro zářivý vzhled

Alterna se věnuje i stylování a údržbě vlasů; nabízí řadu kvalitních kondicionérů pro zdravý vzhled a lesk, stejně jako spreje pro objem vlasů. Pokud si vlasy vlníte a je pro Vás obtížné udržet vlny nadýchané po celý den, vyplatí se Vám vyzkoušet Curl Hold Spray od GHD. Výsledek Vás možná až překvapí - tento propracovaný výrobek si totiž poradí i s těžkými, nepoddajnými vlasy. Kosmetika je v naší nabídce doplněna o profesionální žehličky na vlasy a fén od stejné firmy. S výbavou od GHD budou Vaše vlasy po celý den vypadat jako vystřižené z reklamy!