• 2 vzorky zdarma
  Ke každé Vaší objednávce obdržíte 2 vzorky dle Vašeho výběru zdarma
 • Doprava zdarma nad 499 Kč
  U objednávky v hodnotě nad 499 Kč dodáváme zboží zdarma
 • Zdarma dárkové balení
  Vyberte si k luxusnímu dárkovému balení vhodné přáníčko zdarma
 • Pouze originální produkty
  Platit můžete buď kartou VISA nebo Mastercard
Visual

Omezit:
Třídit:Vánoční dárky pro muže s plnovousy

Trend dlouhých vousů se šíří jako lavina. Muži se touží zařadit mezi tzv. „lumbersexual“, a tak si pěstují plnovous s láskou jim vlastní. Díky tomuto trendu se z mnohých z nich stávají pohledné muži, na které je radost pohledět. Pokud máte jednoho z nich doma, pak si nemusíte dlouho lámat hlavu s vánočním dárkem. Krom krásného pohledu, tyto muže pod vánočním stromečkem jistě potěší kosmetické produkty určené k péči o jejich vous. Vymyslet vhodný dárek pro muže k Vánocům tak nemusí být nic těžkého.

Kosmetika po holení (ne)vhodný vánoční dárek pro muže

Nenechte se zmást, v žádném případě u mužů, kteří si pěstují plnovous, nepochodíte s žiletkou, s pěnou na holení a s vodou po holení. Zklidnit podrážděnou pokožku totiž nebude potřeba, a žiletka jakbysmet. Tito muži potřebují pro dokonalost svých vousů především holicí strojek a nůžky. Díky nim dosáhnou kýženého výsledku, a to ať už touží mít na své tváři knírek, delší strniště nebo pořádný plnovous. Pravidelné zastřihávání je ve všech případech nutností. Neméně důležitá je také správně zvolená kontura vousů v oblasti tváří a na krku. U jejich udržování se však muži s vousy bez žiletky nebo ještě lépe stylové břitvy neobejdou. Dokonalé vánoční dárky pro muže, respektive opravdové gentlemany jsou i kamence, které slouží pro ošetření ran při holení kontur krku a tváří.

Dárky pro muže k Vánocům, které vousům dodají eleganci

Zastřihnout vous a vyrazit do města však „vousáčům“ také nestačí. Jeden vous se točí doleva, druhý doprava a třetí je rovný jako špendlík. Proto vánoční dárky pro muže s plnovousem můžete volit v podobě pečujících produktů. Pořiďte tak pod stromeček partnerovi kondicionér na vousy pro lepší rozčesávání, balzám na vousy, který napomáhá od nepříjemného svěděný, a zapomenout nesmíme ani na neparfémované mýdlo pro čisté vousy. Pro ucelení vzhledu skvěle poslouží pomáda na vousy, a pokud si váš partner stěžuje na tvrdé a nepodajné vousy, potom mu pod stromeček nadělte také vosk s kartáčkem. I ten dopomůže k upravenému a dokonalému vzhledu, kterému žádná žena neodolá.