• 2 vzorky zdarma
  Ke každé Vaší objednávce obdržíte 2 vzorky dle Vašeho výběru zdarma
 • Doprava zdarma nad 499 Kč
  U objednávky v hodnotě nad 499 Kč dodáváme zboží zdarma
 • Zdarma dárkové balení
  Vyberte si k luxusnímu dárkovému balení vhodné přáníčko zdarma
 • Pouze originální produkty
  Platit můžete buď kartou VISA nebo Mastercard
Visual

Omezit:
Třídit:Zařaďte parfém mezi dárky k Vánocům pro svou lásku

Marně přemýšlíte nad těmi pravými dárky k Vánocům pro vaši drahou polovičku? Rádi byste svou lásku obdarovali něčím výjimečným? Pak vsaďte na parfém. Ten se bude vyjímat pod každým vánočním stromečkem a potěší nejen ženy, ale i muže. Vybrat parfém pro druhé se může zdát jako těžký úkol. My vám ale přinášíme pár tipů, jak vybrat ten správný.

O vůni rozhodujte podle zvěrokruhu

V nepřeberné nabídce vůní vám může snadno pomoci i sluneční znamení. Říká se, že datum narození ovlivňuje charakter člověka, a tak i při výběru parfému se lze řídit právě zvěrokruhem. Vánoční dárky pro Blíženci, Váhy a Vodnáři by nejlépe měl být jedinečný, protože oni milují originalitu. Pro tyto vzdušná znamení jsou pravou volbou ovocné a svěží vůně. Zemská znamení zas ocení parfém s vůní růží, fialek i jasmínu, proto pro Býka, Kozoroha či Pannu vždy vybírejte z květinových vůní. Špatnou volbou nejsou ani parfémy s lehkým nádechem dřeva a orientu. Rak, Štír a Ryby si libují v ovocných vůních v kombinaci s květinovou či dřevitou. Vodní znamení preferují především jemné tóny, proto zapomeňte na jakékoliv těžké vůně. Ty si nechte pro ohnivá znamení. Beran, Lev a Střelec mají rádi výrazné vůně, které podtrhnou jejich nespoutaný temperament. Vůně cedrového dřeva, orientu a silná kořeněná vůně je tou pravou.

Vůně jako dárky na Vánoce volte i podle barvy

Při výběru parfému se můžete řídit také barvami. Milovníci bílé ocení čistou, svěží vůni s lehkým citrusovým nádechem. Naopak černá barva se skvěle pojí se santalovým a cedrovým dřevem, stejně jako s vůní vanilky, gardénie a hyacintu. Hříšná červená doslova přitahuje výrazné dřevité vůně s tóny zázvoru a orchideje. K příznivcům zelené barvy se výborně hodí ovocné vůně. Veselé barvy, jako je růžová, žlutá a fialová, krásně doplní sladká vůně karamelu a pivoněk. Vhodné dárky na Vánoce pro všechny, kteří mají v oblibě modrou barvu, bude parfém s nádechem květin a ovoce.

Vánoční dárky vybírejte z parfémů a toaletních vod

Mezi parfémem a toaletní vodou je rozdíl. I přestože mnozí považují tyto vánoční dárky za totožné, je vhodné vědět, v čem se liší. Rozdíl je v síle a ve výdrži vůně. Parfém je svou vůní velmi intenzivní, protože obsahuje 15 až 40 % kompozitních látek, zatímco toaletní voda v sobě má 6 až 12 % vonných látek. Mezi parfémem a toaletní vodou lze ještě vybírat z parfémovaných vod, které obsahují 12 až 15 % vonných esencí. Ať už ale pro své blízké zvolíte to či ono, jistě pro ně od vás vybraná vůně bude vánočním dárkem, který pod stromečkem ocení. Dárky k Vánocům je totiž nutné vybírat především s láskou.