• 2 vzorky zdarma
  Ke každé Vaší objednávce obdržíte 2 vzorky dle Vašeho výběru zdarma
 • Doprava zdarma nad 2.200 Kč
  U objednávky v hodnotě nad 2.200 Kč dodáváme zboží zdarma
 • Zdarma dárkové balení
  Vyberte si k luxusnímu dárkovému balení vhodné přáníčko zdarma
 • Pouze originální produkty
  Platit můžete buď kartou VISA nebo Mastercard

Krém na nohy jako prevence hrubé pokožky

Kosmetickým nedostatkům nohou obvykle začneme věnovat pozornost až ve chvíli, kdy se přezujeme ze zimních bot do sandálů, a najednou je všechno vidět. Mozoly, popraskané paty a nevzhledně vyhlížející nehty na nohou zdaleka nejsou jen mužskou záležitostí – rozdílnost v tomto ohledu vytváří zejména fakt, že ženy tradičně věnují péči o nohy více času a častěji navštíví pedikúru. Rozhodně je vhodné chodidla pravidelně kontrolovat, masírovat a ošetřovat účinným krémem na nohy, který zabrání hrubnutí pokožky a tvrdým patám.

Základní pravidla péče o nohy:

 • Při koupeli zajíždíme i mezi prsty a pod nehty, abychom se zbavili i pouhým okem neviditelných nečistot
 • Nohy po umytí důkladně osušíme – vlhkost podporuje šíření bakterií a plísní
 • Nehty na nohou stříháme raději napříč; střih do kulata může způsobit zarůstání nehtu do kůže
 • Nohám dopřejeme dostatečný přísun vzduchu; boty často střídáme a upřednostňujeme pohodlnou obuv z prodyšných materiálů
 • Krém na nohy používáme nejen k nápravě již vzniklých škod, ale i jako prevenci

Hojivé přípravky na zrohovatělou kůži

Kosmetický průmysl naštěstí umí pomoci i později příchozím. Peeling Soothing Foot Scrub od značky Collistar účinně odstraňuje odumřelé kožní buňky a zrohovatělou kůži chodidel. Hebkost a mladý vzhled nohám navrátí také balzám Perfect heels rescue od firmy This Works. Péči o nohy se věnuje i značka Artdeco, která v této kategorii nabízí dva cenově dostupné produkty – její peeling i balzám obsahují vzácné složky regenerující poškozenou kůži, a navíc krásně voní a zanechávají pocit svěžesti. Naše domovská značka Douglas představila hydratační masku Caring Foot, která hedvábně pečuje o nohy kombinací sójového oleje a kakaového másla, k tomu obsahuje chladivé složky. V nabídce je také náš vlastní krém na nohy Refreshing Foot Lotion, který nohy pěstí díky výtažkům z ovoce a aloe vera. Pokožka bude s jeho pomocí dokonale hydratovaná a vláčná.