• 2 vzorky zdarma
  Ke každé Vaší objednávce obdržíte 2 vzorky dle Vašeho výběru zdarma
 • Doprava zdarma nad 2.200 Kč
  U objednávky v hodnotě nad 2.200 Kč dodáváme zboží zdarma
 • Zdarma dárkové balení
  Vyberte si k luxusnímu dárkovému balení vhodné přáníčko zdarma
 • Pouze originální produkty
  Platit můžete buď kartou VISA nebo Mastercard


Zurück 1 2

Pleťová maska pro dokonalou relaxaci pleti i mysli

Pečující masky poskytují pleti intenzivní ošetření s mnohem silnějšími účinky než běžné denní krémy. Dopřáváme si je proto střídmě, ale s o to větší chutí! Aplikace pleťové masky je spojena nejen s rozmazlováním pokožky – bývá navíc báječnou relaxací, při které zapomenete na všechny strasti všedního dne a odpočinete si. Je vhodná pro chvíle, kdy jsme samy doma nebo trávíme „holčičí“ odpoledne s kamarádkami. A v čem je vlastně taková maska pleti prospěšná?

 • Důkladně pročistí.
 • Detoxikuje.
 • Uklidní a doplní potřebné živiny.
 • Hydratuje.
 • Rozjasní.

Správný postup aplikace pleťové masky

Aby byly účinky pleťové masky co nejintenzivnější, je dobré ji nanést po koupeli nebo sprše. Horká pára roztáhne póry, a živiny obsažené v masce tak snadněji proniknou do hloubi pokožky. Pleť musí být před aplikací dokonale odlíčená a očištěná. Masku nanášíme nejlépe speciálním aplikátorem nebo štětcem a vyhýbáme se citlivým partiím kolem očí a rtů. Účinek pleťové masky ještě zvýšíte přiložením nahřátého ručníku na obličej – teplo napomáhá snazšímu vstřebání blahodárných látek do pokožky a budete se cítit jako v lázních. Po uplynutí doby doporučené výrobcem masku smyjte vlažnou vodou a její zbytky jemně setřete navlhčenou žínkou nebo kosmetickým tamponem.

Skvělé masky na obličej od Bobbi Brown

Značka Bobbi Brown v našem obchodě nabízí hned tři druhy luxusních masek, které si zaslouží vaši pozornost. Pleťová maska s havajskou slanou vodou a amazonským bílým jílem zajistí důkladné a hloubkové pročištění pórů a vaší pleti dodá jemnost a jas. Exfoliační účinky poskytuje přípravek s obsahem jemných zrníček z vlašských ořechů, doplněných pomerančovým olejem pro oživení unavené pleti. Mimořádně jemnou péči pak pleti věnuje zvláčňující maska na obličej Coral grass & Green Algae, určená především suché pokožce. Mořské řasy a korálová tráva pokožku hydratují a přispívají k její regeneraci.