• 2 vzorky zdarma
  Ke každé Vaší objednávce obdržíte 2 vzorky dle Vašeho výběru zdarma
 • Doprava zdarma nad 2.200 Kč
  U objednávky v hodnotě nad 2.200 Kč dodáváme zboží zdarma
 • Zdarma dárkové balení
  Vyberte si k luxusnímu dárkovému balení vhodné přáníčko zdarma
 • Pouze originální produkty
  Platit můžete buď kartou VISA nebo Mastercard


Zurück 1 2

Krycí make up: jak zahladit nedokonalosti pleti

Korekční tyčinky a korektory slouží především k zamaskování kruhů pod očima a nežádoucích pupínků v obličeji, stejně jako k vyrovnání tónu pleti. Zdá se to být snadné – problematické místečko se zamázne, a hotovo. Ve skutečnosti to není až tak jednoduché, ale o žádnou vědu také nejde. Musíme si jen upřesnit několik základních pravidel. Odstín korektoru vybíráme samozřejmě podle odstínu pleti, ale krycí make up určený na kruhy pod očima by měl být o něco světlejší. Na citlivou kůžičku v okolí očních partií navíc musíme použít tekuté nebo krémové přípravky – tuhé by pleť zbytečně vysušily. Na pupínky a červené skvrny se oproti tomu hodí všechny druhy korektorů.

Jak korektor nanášet

Krycí make up můžeme nanášet prsty i štětcem, důležité však je, abychom jej do kůže jen tak lehce vklepaly – neměl by se roztírat. K docílení přirozeného vzhledu si pomůžeme dodržením pravidla, že méně znamená více. Kvalitního korektoru postačí opravdu malé množství. Nelekejte se neobvyklých barev v nabídce – zelené odstíny pomáhají neutralizovat červené flíčky, žlutá barva zase efektivně zakryje prasklé žilky. Hned několik barev v jednom balení nabízí například tuhý korektor od značky Isadora. Výrobek je skvělým tipem pro dámy, které si chtějí s krycí kosmetikou trochu pohrát a vyzkoušet její potenciál.

Naše tipy pro přirozený vzhled

Z nabídky našeho internetového obchodu můžeme jednoznačně doporučit korektor Diorskin Nude Concealer. Jde o novinku od Dioru, která se nese v duchu trendového nahého líčení. Díky vysoce hydratačnímu složení a lehké struktuře snadno splyne s pletí a zanechá rozjasněný a přirozený vzhled. Lehoučkým korektorem se skvělými krycími schopnostmi je také například Pro Longwear Concealer od značky MAC nebo Effacernes Longue Tenue od Lancôme, který navíc obsahuje bylinné výtažky zklidňující pleť. Výběr korektoru by měl jít ruku v ruce s výběrem podkladového make-upu a pudru. Všechny tři složky by k sobě měly dokonale pasovat.