• 2 vzorky zdarma
  Ke každé Vaší objednávce obdržíte 2 vzorky dle Vašeho výběru zdarma
 • Doprava zdarma nad 499 Kč
  U objednávky v hodnotě nad 499 Kč dodáváme zboží zdarma
 • Zdarma dárkové balení
  Vyberte si k luxusnímu dárkovému balení vhodné přáníčko zdarma
 • Pouze originální produkty
  Platit můžete buď kartou VISA nebo MastercardUmělé řasy s přirozeným vzhledem

Okolo umělých řas se točí řada obav a mýtů, které ovšem pramení z neodborné aplikace anebo z používání laciných nekvalitních produktů. Při správném postupu a použití vhodných výrobků se přitom každá žena může pyšnit nádhernými dlouhými řasami, o nichž by nikdo neřekl, že jsou uměle nalepené. Vyžaduje to samozřejmě trochu šikovnosti, a tak pokud si na to sama netroufáte, zkuste využít našich profesionálních služeb a objednejte se na konzultaci s odborníkem přes rezervační systém parfumerie Douglas. Přirozený vzhled je při aplikaci umělých řas klíčovým požadavkem a přesné dodržení postupu uvedeného na příbalovém letáku je tedy nezbytné. Služba zručné kosmetičky je proto vždy bezpečnou volbou.

Lepidlo na řasy není radno podcenit

Levná lepidla na řasy dovážená především z asijských zemí mohou nadělat více škody než užitku. Může se po nich objevit obávaná alergická reakce, řasy mohou dokonce i vypadávat. S kvalitním, řasy nezatěžujícím adhezivem se ale není čeho bát. S jeho aplikací by měl efekt prodloužených řas vydržet tři až šest týdnů a nevyvolat žádné vedlejší reakce. Internetový obchod Douglas nabízí lepidla na řasy, na které je spolehnutí. Jsou doplňkem k umělým řasám od značek MAC a Artdeco a k očním partiím jsou zaručeně šetrné.

Umělé řasy k docílení různých efektů

Při výběru umělých řas bychom se měli nejprve zamyslet, jakého efektu s nimi chceme dosáhnout. Oblíbená značka MAC nabízí různé tvary i délky – pro všední den si můžete vybrat umělé řasy nenápadnější, které jen opatrně doplní přirozenou délku těch přírodních, pro extravagantní vzhled a svůdný pohled Vám doporučíme řasy delší a zatočené. V řadě nechybí ani sexy řasy ve stylu 60. let. Zakoupit u nás můžete i odstraňovač umělých řas od firmy Artdeco, který šetrně rozpustí lepidlo a nepoškodí původní, přírodní řasy. K dosažení dokonalého vzhledu neváhejte prolistovat naši nabídku řasenek a linek na oči, jež efekt aplikovaných řas ještě více zdůrazní.