• 2 vzorky zdarma
  Ke každé Vaší objednávce obdržíte 2 vzorky dle Vašeho výběru zdarma
 • Doprava zdarma nad 2.200 Kč
  U objednávky v hodnotě nad 2.200 Kč dodáváme zboží zdarma
 • Zdarma dárkové balení
  Vyberte si k luxusnímu dárkovému balení vhodné přáníčko zdarma
 • Pouze originální produkty
  Platit můžete buď kartou VISA nebo Mastercard

Hugo Boss
Zjisti více o značce Hugo Boss
V roce 1993 začíná značka Hugo Boss s navrhováním a výrobou parfémů. Oproti jiným značkám v tomto odvětví nemá takovou historii a na trhu s parfémy představuje novější značku s menšími zkušenostmi. Přesto není pochyb o tom, že se jedná o skvělé parfémy a vůně. Naopak. Hugo Boss má na trhu s parfémy velice širokou paletu skvělých produktů.
Parfém HUGO BOSS je nestárnoucí klasika

Značka HUGO BOSS byla založena už v roce 1924, kdy začínala jako výrobce pánské konfekce. Parfémy a vůně patří k jejím výrobkům od roku 1995. Od té doby už vznikla spousta jedinečných vůní pod značkami HUGO, BOSS a BOSS Orange. Na začátku se opět jednalo pouze o vůně pro muže a HUGO BOSS pánský parfém nesměl chybět ve sbírce žádného stylového gentlemana. V roce 2000 značka uvedla na trh svou první dámskou vůni, a tím si získala zákaznice mezi mnoha moderními ženami.

Co vyjadřuje značka HUGO BOSS ?

HUGO BOSS je jednou z nejúspěšnějších módních a lifestylových značek, která vytváří jedinečné, nadčasové oblečení dokonalého střihu a zpracování, stejně jako luxusní doplňky a špičkové vůně, které milují příznivci parfémů z celého světa. BOSS – první část značky HUGO BOSS – reprezentuje moderní eleganci a neokázalý luxus. HUGO – vždy o krok předbíhá svou dobu, a vyjadřuje progresivní design pro kreativní individualisty. BOSS Orange je divize značky, která je volnočasová, svěží a moderní – skrývají se pod ní kolekce, které nenapodobitelným stylem zapadají do moderního městského života. Značka se postupem let stala symbolem sebedůvěry, nezávislosti a smyslnosti, a právě tyto vlastnosti se odrážejí i ve složení parfémů HUGO BOSS pro muže i ženy. Ve vůních se odráží moderní ženskost, jejich kompozice je plná kontrastů.

Kosmetika HUGO BOSS

Kromě parfémů vyrábí značka HUGO BOSS pochopitelně také další kosmetické přípravky, které jsou s vůní parfému sladěné, jako například deodoranty, vody po holení, sprchové gely nebo tělová mléka. Opět si vyberou jak ženy, tak muži. Nejoblíbenější dámské parfémy jsou například jiskřivě květinová, minimalistická vůně Boss woman, jemně ženská vůně Femme by Boss s tóny mandarinky a bílé lilie, a elegantní, rafinovaná Boss Nuit Pour Femme, která vás okouzlí tóny broskve, fialek a jasmínu. Nejoblíbenější HUGO BOSS parfém pro muže je pak Bottled Night, dřevitá, maskulinní vůně, která vyzařuje sebevědomí, BOSS Bottled Sport, energická, mechově dřevitá vůně pro muže, který je neustále v pohybu, a BOSS Bottled Intense, temperamentní vůně s koženými a dřevitými podtóny, dokonalá pro smyslného muže, který si dovede život naplno vychutnávat.